pastoral
  • Bishop Bosco Puthur
  • Fr.Francis Kolencherry Preston, Melbourne VIC
  • Fr.Mathew Kochupurackal Melbourne North VIC
  • Fr.Fredy Eluvathingal Adelaide South, SA
  • Fr.Varghese Vavolil Brisbane South, QLD
  • Fr.Joby Panthalanickal CFIC Cairns, QLD
  • Fr.Mathew Kunnappillil Canberra, ACT
  • Fr.Praveen Aranjaniyil Canberra, ACT
  • Fr.Thomas Kumbuckal Knanaya , Melbourne VIC
  • Fr.Abraham Kunnatholy CMI Melbourne South East VIC
  • Fr.Binesh Narimattathil Darwin & Alice Springs, NT
  • Fr.Sabu Adimakiyil VC Newcastle & Maitland, NSW
  • Fr.Ephrem Thadathil Orange, Bathurst, NSW
  • Fr.Anish James VC Perth, WA
  • Fr.Thomas Alukka Sydney, NSW
  • Fr.Abraham Cheripuram Townsville, QLD
  • Fr.Joseph Pothenparampil Wodonga, VIC
  • Fr.George Mankuzhikkary Wentworth/Mildura, NSW
  • Fr.Sijo  Edakkudiyil Wollongong & Campbelltown, NSW
  • Fr.Biju John Chulayillaplackal Adelaide North, SA
  • Fr.Leonse Moossariparambil Broken Bay, NSW
  • Fr.Sajan Mathew Ezhunnoottil Ballarat, VIC
  • Fr.Francis Pullukattu Parramatta & Penrith, NSW
  • Fr.Anto Francis Chiriyankandath Wagga Wagga, NSW
  • Fr.Thomas Areekuzhy Toowoomba, QLD
  • Fr.Sebastian Mandapathil Shepparton & Bendigo VIC
  • Fr.Abraham Kazhunadiyil Brisbane North, QLD
  • Fr.Saji John Sale, VIC
  • Fr.James Poovathinkal MS Armidale, NSW
  • Fr Jaison Kuzhiyil Hobart TAS
  • Fr Abraham Nadukunnel Melbourne West VIC 
  • Fr Roby Kolencherry Broome, WA
  • Vincent P Chacko Adelaide SA
  • Tony Mathew Adelaide South SA
  • Anthony Chelappadan Alice Springs NT
  • Jimmy Arikkatt Brisbane South QLD
  • Jolly Karumathy Brisbane North QLD
  • Soji Abraham Mulyanikkal Canberra ACT
  • Jestin Tom Chakkala Canberra ACT
  • Joe Jose Darwin NT
  • Biju Joseph Elavumkal Adelaide North SA
  • Anto Thomas Melbourne North VIC
  • Sibi Isaac Melbourne North VIC
  • John Joseph Melbourne West VICC
  • Xavier Joseph Kollamparampil Melbourne South VIC
  • Augustine Anthony Paramby Melbourne South VIC
  • Siju Alex Vadakkekara Melbourne South VIC
  • Dr Cyriac Mathew Newcastle NSW
  • Jeffy James Orange NSW
  • Sam Thomas Paradiyil Parramatta NSW
  • Grace Puthumana Parramatta NSW
  • Shincy Shaiju Perth WA
  • Aneeshya Betty George Shepparton VIC
  • Jacob Valiayakariyil Sydney NSW
  • Arun Kattakkayam Sydney NSW
  • Sajeeve Varghese Townsville QLD
  • Shaji Kurian Wagga Wagga NSW
  • Biju Thomas Woollongong NSW
  • Alto Thomas Campbelltown NSW
  • Joyal Thomas Broken Bay NSW
  • Benny Kannampuzha Canberra ACT
  • Gene Thalappillil Melbourne South (Nominee) VIC
  • Joan Mary Sebastian Melb N. (Youth Nominee)VIC
  • Ankita Joy Campbelltown (Youth Nominee) NSW
  • Betty Thalody (Women Nominee) NSW
  • Sojin Sebastian (Youth Nominee) NT
  • Anoop Joseph (JY Nominee) VIC
  • Zeyona Ann Jose (Women Nominee) VIC
  • Jento Jose (JY Nominee)VIC